מועדון בוני הדגמים בישראל

IPMS Israel

חברות במועדון

איך מצטרפים למועדון?

תשלום דמי חבר למועדון מקנה קבלת שירותי המועדון לשנה קלנדרית, המתחילה בכנס חנוכה (הנערך בחודש דצמבר). כך, לדוגמה, שנת החברות 2018 החלה בכנס חנוכה בדצמבר 2017, ותסתיים ערב כנס חנוכה של דצמבר 2018. כאמור, דמי החבר מיועדים לכסות את הוצאות המועדון בלבד, והם עשויים להשתנות מעט משנה לשנה לאור השינויים בכמות החברים ובהוצאות המועדון.
לשנת 2019 נקבעו דמי חבר של 150 ש”ח למבוגר ו-50 ש”ח לצעיר עד גיל 21.
חבר חדש במועדון מקבל עם הצטרפותו חולצה רשמית של המועדון, תעודת חבר התקפה בכנסים של מועדונים עמיתים בחו”ל, את שני הגליונות האחרונים של “קנה מידה” וכן פוסטר של סמלי טייסות חיל האוויר, אותו הפיק המועדון בעבר (נותרו בודדים ממנו). מסלול נפרד מיועד למנויים תושבי חו”ל – ראו בחלק האנגלי של אתר זה.

חבר מועדון בוני הדגמים זכאי לרכוש חוברות “קנה מידה” קודמות במחיר מופחת של 30 ש”ח האחת. כמו כן פתוח בפניו מבצע לרכישת עשר חוברות, ממספר 40-31, במחיר מופחת של 100 ש”ח לכל עשר החוברות. הזדרזו לרכוש! המלאי הולך וקטן, ובכל חוברת קודמת מידע רב-ערך לבוני דגמים. חוברות ממספר 30 ומטה כבר אזלו.

הצטרפות למועדון בוני הדגמים בישראל מתבצעת באמצעות PayPal (חשבון פייפל או כרטיס אשראי), או משלוח בדואר של כסף מזומן או המחאה לפקודת “מועדון בוני הדגמים בישראל”, או ביצוע העברה בנקאית. כתובתנו: מועדון בוני הדגמים בישראל, תא דואר 65131, תל אביב, מיקוד 6165101. בבקשה לא לשלוח מכתבים רשומים.

ניתן לפנות אלינו בשאלות או הבהרות לדוא”ל של המועדון בכתובת ipmsisrael@hotmail.com או באמצעות טופס “צור קשר”

תכנון וביצוע האתר ע”י הוביטק – מה שצריך לדגמים
החנות שהוקמה ע”י בונה דגמים עבור בוני הדגמים

Skip to content